Implanty Wybielanie Higienizacja

 

Implanty

Implant to śruba wykonana z tytanu, która pełni funkcję brakującego korzenia zęba. Materiał z którego wykonany jest implant nie wywołuję żadnych reakcji alergicznych, dlatego jest w pełni bezpieczny. Zapewniamy Państwu kompleksowe leczenie implantologiczne, począwszy od konsultacji, poprzez zabieg wszczepienia implantu, z pracą protetyczną na implantach włącznie. Wyróżniają nas krótkie terminy i atrakacyjne ceny zabiegu!
 

Wybielanie

Zapraszamy Państwa na usługę wybielania zębów, która przy użyciu nowoczesnych technologii nie uszkadza struktury zębów i pozostawia trwały efekt. Ofertę naszą wyróżnia atrakcyjna cena i doświadczeni specjaliści. Zabieg ten polega na zastosowaniu żelu wybielającego i lampy Beyond. Trwa od 30 min do 1,5 godziny i jest zupełnie bezpieczny dla pacjenta. Zapraszamy na konsultację, na której uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące tego zabiegu.
 

Higienizacja

Zabiegi higienizacyjne są bardzo ważnym elementem leczenia stomatologicznego i pełnej profilaktyki jamy ustnej. Do zabiegów higienizacyjnych zaliczamy: skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie (usuwanie osadów nazębnych), polishing (polerowanie powierzchni zębów specjalnymi pastami), fluoryzacja ( zabezpieczenie zębów fluorem, który zmniejsza ryzyko powstawania próchnicy) oraz indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej. Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu, ponieważ prawidłowa higienizacja jest podstawą zdrowych zębów!